• Informacje o producencie

Berlinger Haus to eksluzywna marka stworzona przez Home Impex Ltd.Marka Berlinger Haus


Głównym celem jest tworzenie niezapomnianych doświadczeń w kuchni dzięki produktom najwyższej jakości, tak aby ich użytkownicy mogli cieszyć się podróżą związaną z przygotowywaniem posiłków. Tak jak pasją klientów jest gotowanie, tak naszą jest projektowanie niezbędnych do tego narzędzi. Konceptualizujemy wszystko z dużą dokładnością, co skutkuje ogólną 8-17 miesięczną procedurą projektowania przez nasz 15 profesjonalny zespół projektowy.

Zawsze z dumą prezentujemy nasze własne, zarejestrowane pomysły i projekty w formie garnków, patelni, noży, sztućców, naczyń do pieczenia, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych przedmiotów używanych na co dzień w milionach gospodarstw na całym świecie.

Nasz początek miał miejsce kilkadziesiąt lat temu, kiedy to rozpoczynaliśmy swoją działalność od małego garażu. Przez cały ten czas, aż do dziś, stawiamy na rozwój, jakość oraz jak najlepsze relacje z naszymi klientami. Dzięki temu działamy obecnie na terenie ponad 60 krajów, a oferowany przez nas asortyment rozrósł się do ponad 1600 unikalnych produktów oferowanych w 22 różnych liniach kolorystycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszej działalności, ofercie oraz naszej pasji.

Zachęcamy również do oglądania filmów z prezentacji naszych produktów, które znajdziesz na naszym kanale YouTube - Berlinger Haus.