• Formy płatności

PŁATNOŚCI ONLINE

  1. Przelew natychmiastowy ( Pay-by link by Blue Media ) - błyskawiczne i bezpieczne przelewy online dla kilkunastu banków ( wymienionych powyżej ). Transakcje obsługiwane są przez Krajową Instytucję Płatniczą Blue Media S.A. 
  2. BLIK - Szybka płatność online za pomocą 6-cyfrowego kodu, wygenerowanego w aplikacji Twojego banku.

 

PRZELEW TRADYCYJNY

    W naszym sklepie mają Państwo również możliwość płatności przelewem tradycyjnym. W danych do przelewu należy zamieścić informację o odbiorcy: Zacny Sp. z o.o. , ul. Brukowa 8, 91-341 Łódź. W tytule należy umieścić numer zamówienia otrzymany w wiadomości potwierdzającej zakup.

Numer konta bankowego do przelewu: 13 1090 2705 0000 0001 5173 7881. Numer rachunku znajduje się również w wiadomości e-mail otrzymanej po złożeniu zamówienia.

W przypadku wyboru przedpłaty przelewem tradycyjnym, klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Strony Umowy sprzedaży postanowią inaczej.

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
 
    Wybór tej opcji zapłaty za zamówiony towar wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty przy odbiorze towaru, w obecności kuriera, bądź we wskazanej placówce kurierskiej. Dozwolone formy płatności są określone z góry przez Przewoźnika: 
Płatność gotówką przy odbiorze (DPD/FedEx/InPost)
Płatność kartą przy odbiorze: pytania odnośnie płatności kartą należy kierować bezpośrednio do wybranej przez klienta firmy kurierskiej.
 
Przy płatności za pobraniem do kosztów zakupu, niezależnie od ich wysokości, doliczana jest opłata w wysokości 5,50zł.
 
 
ODBIÓR OSOBISTY
 
Odbierając zamówiony towar w sklepie mają Państwo możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą.
 
Zamówione produkty należy odebrać w terminie 14 dni od złożenia zamówienia pod adresem: ul. Brukowa 8, IIp. klatka 'B', 91-341, Łódź

Więcej informacji odnośnie odbioru osobistego znajduje się TUTAJ.