• Kategorie
  • Szukaj
  • Patelnie na indukcje i kuchenkę gazową

Kuchenne wyposażenie powinno obejmować nie tylko garnki. W tej kategorii naszego sklepu internetowego oferujemy wszechstronne patelnie na indukcję i na kuchnię gazową Berlinger Haus, które pozwalają na przyrządzenie wielu aromatycznych i świetnie smakujących potraw. Te niezawodne naczynia doskonale nadają się do smażenia, duszenia, grillowania, a także do podgrzewania dań. Przy ich użyciu przygotujesz posiłki składające się z makaronu, warzyw, ryżu, mięsa, owoców morza itp.

Artykuły stworzone przez węgierskiego producenta charakteryzują się najwyższą jakością i starannością wykonania, a także pierwszorzędnymi właściwościami surowców użytych w procesie produkcji. Każda z patelni oznaczonych logo Berlinger Haus może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek, ale szczególnie dobrze sprawdzi się na indukcjach oraz kuchniach gazowych, pozwalając na zwiększenie ich wydajności do maksimum.

Niezawodne patelnie do użytkowania na różnych rodzajach kuchenek

Aby gotowanie było przyjemnością, warto postawić na wielozadaniowe patelnie na kuchnię gazową i indukcję Berlinger Haus. Ich atutem są wysokiej klasy materiały, specjalne powłoki chroniące jedzenie przed przywieraniem, a także ergonomiczne, wygodnie leżące w dłoni i nienagrzewające się uchwyty, które umożliwiają łatwe i bezpieczne zdejmowanie oraz przenoszenie naczyń bez obawy o poparzenie. Innowacyjny system Turbo-induction gwarantuje równomierne ogrzewanie oraz jeszcze lepsze magazynowanie ciepła nawet na małych palnikach.

Poza patelniami węgierski producent oferuje zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale woki, które idealnie nadają się do przyrządzania egzotycznych azjatyckich dań. Mają one wyprofilowane dno ferromagnetyczne, które pozwala na korzystanie z nich również na indukcji i kuchni gazowej. Potrawy w tych głębokich naczyniach są zarówno smażone, jak i duszone, co pozytywnie wpływa na ich smak oraz aromat. Woki Berlinger Haus świetnie sprawdzą się także przy przygotowywaniu hiszpańskich czy greckich potraw.