• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuchenne garnki na gaz i indukcję

Szukasz naczyń kuchennych, które pozwolą Ci przygotować zupę lub ugotować makaron dla swoich domowników bądź gości? Jeśli tak, zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz praktyczne i stylowe produkty marki Berlinger Haus. Garnki na indukcję i gaz, które oferujemy, przeznaczone są do zdrowego i urozmaiconego gotowania. Produkty te wyposażone są w nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu pozwalają na przyrządzanie wielu potraw z różnych zakątków świata przy zmniejszonej ilości olejów i tłuszczów.

Za sprawą specjalnie opatentowanej podstawy garnki Berlinger Haus są kompatybilne z płytami na gaz, indukcję, szklano-ceramicznymi i elektrycznymi. Zastosowanie uchwytów ze stali nierdzewnej w połączeniu z pokrywkami ze szkła hartowanego sprawia, że naczynia te idealnie nadają się również do użytku w piekarniku w temperaturze do 250°C oraz do mycia w zmywarce. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź praktyczne akcesoria do swojej kuchni!

Garnki na indukcję i gaz marki Berlinger Haus

Dla entuzjastów nowoczesnej kuchni posiadanie praktycznych przyborów to rzecz oczywista. Jeszcze lepiej, gdy potrawy powstają przy wykorzystaniu solidnych i estetycznie prezentujących się garnków. Inwestując w produkty węgierskiego producenta masz pewność, że przygotowywane dania zachowają naturalny smak i aromat. Artykuły te są wolne od metali ciężkich, związków PFOA, kadmu oraz niklu, dzięki czemu doskonale nadają się do kontaktu z żywnością.

Garnki Berlinger Haus na indukcję i gaz różnią się pojemnością oraz zastosowaniem. Bez względu na to, czy chcesz przyrządzić makaron na romantyczną kolację, czy też ugotować pożywną zupę dla większej liczby znajomych - z tymi akcesoriami będzie to bardzo proste. Szukasz praktycznego prezentu? Oferowane brytfanny oraz inne naczynia na gaz i indukcję to świetny pomysł na podarunek dla bliskiej Ci osoby. Zapoznaj się z pełnym asortymentem Berlinger Haus i złóż zamówienie online - szybko oraz wygodnie. Oprócz sprzedaży wysyłkowej oferujemy klientom również profesjonalne doradztwo w zakupach.